В Закарпатті вперше пройшов фестиваль сили (ФОТО)

15 Вересня 2019 06:33

8 вересня у Білках, що на Іршавщині, стартував перший в своєму роді фестиваль «Богатирська сила» – свято традиційних неолімпійських ігор.

“Довести свою силу та мужність в командній грі і спробувати поборотися за кубок «Богатирської сили», який належав свого часу Чемпіону планети ХХст. взяли 5 команд” – розповів “Голосу Карпат” один з організаторів свята Михайло Штефаньо.

Змагання проводилися з таких дисциплін :

– Кум чи Батичко

– Серце сили

– Сільський боулінг

– Боржавський петанк

– Білківський дарц

– Візна упряжка

– Фішка Кротона

– Фура-1928

Перше місце виборола з великим відривом команда: «Греблянські орли » – 35, на другій сходинці опинилися «Колобки» – 27, на третій – «Більчани» – 21, четвертій – «Шиншира» – 13. 3аключною командою, в таблиці переможців, опинився «Кіфлик» – 10.

“День змагань почався з ознайомлення це з вільної екскурсії, де розповідалось про саме село Білки його особливості.., але найбільш уваги присвячено саме життю Івана Фірцака (Івана – Сили). Декілька слів з його життя як спортивної кар’єри так і про особисті якості як Людини з нами поділились його родичі.

Взагалі самі змагання привели фурор і під час них вся увага була прикута саме на учасників, адже саме такі види змагання вперше були представленні” – розповів п.Штефаньо.

В ході свята діяла дитяча локація, та майстер класи, традиційна – бабчина кухня, а на завершення була дискотека, яка тривала до самого ранку. Як все пройшло, дивіться у фотогалереї “Голосу Карпат”.