В Ужгороді відбулося авіашоу (Фото)

16 Липня 2018 09:11

Під час щорічного фестивалю

Фестиваль MUSIC AVIA BIKE UKRAINE зібрав учасників зі США, Росії, Угорщини, Молдови, Німеччини, Польщі, Англії, Білорусі та українських міст.
Цього року на фестиваль зареєструвалися понад 100 байкерів. У перший день вони відпочивали на місцевому кар’єрі в мікрорайоні Радванка.
А у другий день фестивалю гостей чекало авіашоу. Music Avia Bike Ukraine – це потужне об’єднання безстрашних пілотів, суворих байкерів і найпопулярніших рокерів.
Music Avia Bike Ukraine – це потужне об’єднання безстрашних пілотів, суворих байкерів і найпопулярніших рокерів. На фестивалі ви не просто отримаєте море драйву та позитиву, а й познайомитесь з величезною кількістю цікавих людей з України та зарубіжжя.
Список музичних учасників, які виступали на фесті: «ГІЕАРСЕН» (м.Ужгород), TEQUILA BAND (м.Ужгород), «Ватага» (м.Ужгород), GUITAR FORCE (Польща), HEART BEAT BRASS BAND (м.Харків), «ЖАДАН і СOБАКИ» (м.Київ), GREEN GREY (м.Київ), «КЕШ» (м.Київ), KOZAK SYSTEM (м.Київ), «БРАТИ ГАДЮКІНИ» (м.Київ), HEART BEAT BRASS BAND (м.Харків).

“Час Закарпаття”