Про заборону владі “фестивалити” та “піаритися” на бюджетні кошти

21 Грудня 2017 08:58

Продовжуємо аналізувати виконання державного та місцевих бюджетів за 2017 рік в рамках проекту громадського руху “Рідна країна” -#Нашбюджет-під громадський контроль.

Парадоксально, що чим більше політики та чиновники говорять про “владу воююючої країни”, тим більше бюджетних витрат на організацію фестивалів, концертів, власних ЗМІ. Є області,де місцева влада окрім як “фестивалити” більш нічим не займається.

Водночас, на першому місці нинішньої неадекватності використання коштів громадян йде встановлення фонтанів, “унікальної наддорогої плитки” чи встановлення пам`ятників і будівництво церков.

Останнім часом Київська міська влада веде вперед у зловживанні коштами киян для власного піару. На ЗМІ Київ витрачає в 2017 році біля 60 млн. грн., а нині активно мусується нова ідея – витратити біля 50 млн.грн на встановлення найбільшого прапору України.

Ідея правильна і патріотична,тому радимо Віталію Кличку, його заму Дмитру Давтяну та іншим мільйонерам у владі Києва САМОСТІЙНО проінвестувати цей проект. Ну не всеж закордоном будуватися чи витрачати кошти!

Як підсумок пропонуємо:

на час військових дій на території України ЗАБОРОНИТИ використання бюджетних коштів на розважальні заходи!

Що стосується будівництва пам`ятників чи церков, то переконаний в цій справі зажди знайдуться справжні меценати й благодійники.