Відомий закарпатський кондитер отримав сюрприз у Києві (ФОТО)

23 Вересня 2017 18:01
Сьогодні в 20:00 на телеканалі СТБ глядачі побачать продовження найдобрішого шоу країни «Сюрприз, сюрприз!». Героєм програми став кондитер із Ужгорода Валентин Штефаньо.

Валентин не тільки кращий кондитер міста, а й один із найкращих кондитерів України. Але «Сюрприз, сюрприз!» дарує подарунки не за професіоналізм, проект дякує за неймовірні вчинки, які здійснюють його учасники. Такі вчинки, які постійно здійснює Валентин.

«5 років тому до Святого Миколая я зателефонував Валентину з проханням подарувати нашим дітям свій кулінарний виріб. Він запропонував, щоб я привіз його діток на його фабрику, щоб вони всі разом робили ці вироби. Всі діти були щасливі та хотіли ще. Після того, як Валентин побачив захоплення дітей, він вирішив це робити постійно, – коментує Олег Кириленко, директор медико-соціального реабілітаційного центра «Дорога життя».

Валентин дарує дітям не просто безкоштовні майстер-класи, а елементи сімейного тепла та затишку. Він дарує їм радість. Особисто з усіма займається та допомагає. І завжди повторює головні для дітей слова: «Запам’ятайте, шоколадом забруднитись неможливо!»

«Я відчуває себе добре, коли роблю щось корисне для когось. Отримую задоволення. Коли працюю з дітьми, я відпочиваю», – щиро розповідає кондитер, який проводить майстер-класи для дітей із дитячих будинків, для дітей із синдромом ДЦП.

За такі вчинки проект «Сюрприз, сюрприз!» любить виконувати мрії. А яке ж бажання може бути у кондитера? «Це неможливо! Неймовірно! Це не жарт?», – відреагував на сюрприз Валентин.

Яку мрію здійснить проект, дізнаєтесь уже сьогодні о 20:00 на телеканалі СТБ. Окрім Валентина, глядачів здивує паралімпійка Зоя Овсій; український військовий, який врятував африканського хлопчика; парашютист, який на висоті 500 метрів врятував дівчину, ризикуючи своїм життям.

Прес-служба телеканалу СТБ