Пам’ять тих, хто загинув під час боїв за Дебальцево, вшанували в Ужгороді

20 Лютого 2017 21:03
 У понеділок, 20 лютого, з квітами, запаленою лампадкою в руках, болем у серці та хвилиною мовчання голова облради Михайло Рівіс вшанував пам’ять полеглих воїнів під час боїв за Дебальцево, серед яких і відомий майор-розвідник Віталій Постолакі, на честь котрого перейменовано площу в обласному центрі Закарпаття.
На монументі викарбувані 18 прізвищ загиблих героїв під час військових дій на сході України. Усі вони – жителі Ужгорода та Чопа, а також Ужгородського району. Два роки минуло з тодішніх трагічних для всієї України подій.
Відважно захищаючи територіальну цілісність України, на превеликий жаль, загинуло багато солдат та офіцерів, серед яких і наші краяни. Всі вони залишатимуться у наших серцях як найкращі сини України, адже подвиг Героїв не вмирає!
Нагадаємо, Віталій Постолакі пішов на фронт добровольцем. Був відважним командиром розвідувального підрозділу 128-ої гірсько-піхотної бригади. Таким і залишиться в пам’яті краян назавжди. Його пам’ятають як активного громадського діяча, заступника голови Ужгородської міської «Просвіти», депутата Закарпатської облради 5-го скликання. Очолював ГО «Карпатська Батьківщина» .
Загинув 12 лютого 2015 року під Дебальцевим Донецької області. Нині, 20 лютого, Віталію мало б виповнитися 52 роки. Йому б ще жити і творити…

Прес-служба Закарпатської облради