Її висота близько 20 метрів, а протяжність близько 500. Хоча стежка має екстремальну складову, проте нею можуть користуватися навіть діти і літні люди. Маршрут цілком безпечний, запевняють представники товариства «Активна країна», які й спорудили цей об’єкт. На кожного, хто наважиться пройтися на висоті між кронами столітніх дерев, обов’язково одягають страхувальне спорядження.
– Екостежна – черговий осередок, який розширює рекреаційні можливості нашого краю. Для Міжгірщини це важливо з огляду на те, що туризм для району є пріоритетною галуззю, від якої значною мірою залежить розвиток району, – каже голова Міжгірської РДА Василь Худинець, який особисто випробував міцність підвісних містків.
– При спорудженні стежки ми особливий акцент ставили на екологічність проекту. Принциповою була позиція: у деревах, що служать опорами для зупинок, не повинно бути жодного цвяха. Завдяки спеціальній методиці, цю вимогу повністю виконано, – стверджує директор НПП «Синевир» Микола Дербак.
Екостежка одразу стала популярною серед туристів. Тут щодня людно, а іноді утворюються навіть черги бажаючих активно відпочити і набратися нових вражень, повідомляють в НПП “Синевир”.