Першокурсниця, яка набрала 200 балів на ЗНО, розповіла чому обрала УжНУ та на що чекає від університету

13 Вересня 2019 07:15
Знову звичні парти й знайомі обличчя: університет прокинувся від літньої сплячки й прийняв у своїх стінах тисячі студентів. А як почуваються ті, хто тільки-но пересів зі шкільної лави? Медіацентр підготував невеличке експрес-інтерв’ю з першокурсницею факультету іноземної філології Нелею Драб, чий середній вступний бал 200 – про те, які предмети любила у школі, чому обрала УжНУ та які очікування має від університету. 

  • Нелю, поділися з нами, чому обрала факультет іноземної філології і які предмети любила у школі?

– У школі я була активною у багатьох предметах. Батьки – освітяни: мама – математик, а тато – вчитель німецької мови. Так і вийшло, що мені подобалися різні дисципліни: любила хімію, біологію, музику та мови – німецьку, англійську, весь час удосконалювала літературну українську, адже в нас говорять діалектом. Я була всюди і була відмінницею.

  • Куди і на які спеціальності подавала документи при вступі?

– Вступала на англійську та німецьку філологію і на юриспруденцію. Документи подавала і в Ужгород, і до Львова, і в Київ. Усюди проходила, бо мала середній бал 200, але вирішила зупинитися на УжНУ.

  • Чому?

– Бо тут близьке мені середовище, рідне. І тут вчилися мої батьки…

  • Ким себе бачиш у майбутньому?

– Поки що не можу дати однозначної відповіді на це запитання, але точно розумію, що матиму справу з мовами – вони прочиняють двері у широкий світ.

  • Чого очікуєш від навчання на факультеті?

– Прагну вивчити досконало ще принамні дві мови. Очікую привітних і добрих викладачів, наставників, хороших друзів і нових вражень. Це однозначно будуть п’ять років, сповнені нового та цікавого матеріалу!

  • Як тобі перший навчальний тиждень у статусі студентки?

– Дивно. Загалом схоже на школу, але й відрізняється: ми всі поділені за фахом та фактично інтересами. Усі дружні, привітні, із багатьма маю спільні погляди та вподобання, подружилися. А ще тут різні викладачі, матеріал подається по-різному…

  • Як думаєш, чи складно буде вчитися?

– Як казала одна моя вчителька: якщо вчитимешся, завжди буде важко. Я думаю, якщо вчитися і працювати над собою, то все буде добре.

Нехай навчальний сезон 2019\2020 буде успішним для всіх студентів УжНУ!

Медіацентр УжНУ