13 червня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з хімії – останнє з тестувань основної сесії ЗНО-2018. В Ужгороді працювали 2 пункти – у Лінгвістичній гімназії імені Т.Г.Шевченка та Ужгородській загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернаті, участь у тестуванні взяли 324 особи, це – 94% від загальної кількості зареєстрованих.
На виконання сертифікаційної роботи з хімії було відведено 150 хвилин, загальна кількість завдань у тесті — 52. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши усі завдання, — 80.
Під час проходження тестування металодетектори не використовувалися, порушення процедури проходження ЗНО персоналом та учасниками тестування зафіксовано не було.
Як інформують із управління освіти Ужгородської міської ради, загалом протягом основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання в обласному центрі Закарпаття відбулося 10 тестувань, працювали 9 пунктів проведення ЗНО: в Ужгородській класичній гімназії, Лінгвістичній гімназії імені Т.Г.Шевченка, загальноосвітніх школах І-ІІІ ст. №№6, №8, №9, №12, №15, ліцеї «Лідер»- ЗОШ І-ІІІ ст.№20, Ужгородській загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернаті.
Для проведення тестувань пройшли навчання та були залучені 454 особи персоналу. Порушення процедури проведення ЗНО персоналом зафіксовано не було. Під час проходження деяких тестувань в Ужгороді використовувалися металодетектори, було зафіксовано 2 випадки порушення процедури проходження ЗНО учасниками тестування (ЗНО з української мови та літератури -1, з історії України – 1), яким припинено дочасно виконання сертифікаційної роботи.
Уже завтра, 14 червня, об 11.00 при Українському центрі оцінювання якості освіти розпочнеться засідання експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовуються під час прийому до навчальних закладів. Відповідні пороги буде встановлено з української мови і літератури, математики, біології, а також іспанської, німецької, французької та англійської мов.
Поріг «склав/не склав» — це мінімальна кількість тестових балів, яку має набрати учасник за виконання сертифікаційної роботи, щоб отримати оцінку у шкалі 100-200 балів і мати можливість брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти України.
До складу експертної комісії входять фахівці — працівники Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук, Національної академії педагогічних наук, Українського і регіональних центрів оцінювання якості освіти, закладів освіти та інших установ і організацій.
Засідання експертної комісії транслюватиметься в режимі онлайн на сторінках у Фейсбук Українського центру оцінювання якості освіти та Міністерства освіти і науки України.
Засідання експертної комісії зі встановлення порога «склав/не склав» з історії України, географії, фізики, хімії відбудеться 20 червня.
Результати учасників за шкалами 100–200 балів і 12-бальною (із предметів, результати тестувань з яких зараховують як оцінку за ДПА) буде розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання наступного дня після кожного засідання експертної комісії (15 і 21 червня 2018 р. відповідно).
Натисніть тут, щобВідповісти,Відповісти всімабо
|