Спекотний травень вже так і манить чимдуж замовити гарячий тур у заморську країну та поніжитись під палаючим сонцем. Але у час подорожі не варто забувати про догляд за шкірою, тому невеличкий екскурс за б’юті-засобами у косметичці все ж варто зробити.
Окрім базового набору за доглядом шкіри, обов’язково візьміть кілька компактних і поліфункціональних засобів. Замість важкого флакона парфумів краще візьміть зручні міні-ємності, або пробники парфумів. Ці ж поради стосуються і будь-яких косметичних засобів, до прикладу, шампунів та кремів.
Щодо набряклості шкіри ніг, яка часто трапляється у довгих подорожах, рекомендовано використовувати гель для ніг на основі кофеїну або екстракту кінського каштана. Їх треба нанести ще вдома, від кінчиків пальців до колін, а потім – повторити в дорозі.
Також неочікувано корисною є ароматерапія, яка може заспокоїти вас у перельотах та подорожах наземним транспортом. Суміш ефірних масел потрібно нанести на шию, зап’ястя, скроні і за вуха перед польотом. Щодо темних кіл під очима, то не забувайте використовувати патчі.
Позбутися від неприємної сухості шкіри рук і кутикули допоможе крем для рук, а щодо сухості обличчя, то від термальної води в літаку краще відмовитися: вона випаровується і лише додатково зневоднює шкіру. Краще після прильоту нанести послідовно кілька масок, поєднуючи їх з лімфодренажним масажем.
Подорожувати у транспорті краще без макіяжу і обмежитися лише зволожуючим бальзамом для губ. Якщо переліт чи поїздка у вашу омріяний курорт виявились довгими, то тут знадобиться спрей для слизової носа, а повернути погляду ясність допоможуть краплі, відбілюючі білки очей, – ці засоби можна знайти в будь-якій аптеці, навіть в аеропорту.
Щоб найшвидше та найефективніше привести шкіру в порядок після перельоту, використовуйте зручні б’юті-засоби, такі як флеш-маски. Також сюди підійдуть сонцезахисні засоби з ефектом зволоження, маска-сироватка, сухі шампуні для волосся і т. д. Виняток – шампунь і кондиціонер 2 в 1: цей засіб в таких випадках не працює.