В Ужгороді вчитимуть працювати з інформацією

6 Жовтня 2019 07:18

Інформація – це цінний ресурс, з яким треба вміти правильно поводитись. Кожен з нас знає таке правило: «Хто володіє інформацією -володіє світом”.

От саме тому громадська організація ФРІ в Ужгороді створила тренінг-інтенсив для всіх, хто хоче знати, як через призму медіа правильно подавати та висвітлювати будь-які новини та будь-які знання.

Чому варто прийти на подію «Media School: мистецтво комунікації», яка відбудеться 5-го жовтня в студентському просторі «AuraAcademica»? Тому що спікери – справжні професіонали своєї справи. Ольга Павлова, журналістка Громадського, Ірина Міллер, журналістка UA:Закарпаття, Лариса Липкань, журналістка у Varosh, Роман Мельник – голова ГО ФРІ в Івано-Франківську, smm-спеціаліст. Ці люли справді знають всі секрети роботи з медіакомунікаціями. Вони поділяться секретами роботи на телебаченні та радіо; доведуть, що написання дійсно хороших текстів – завдання нелегке, але не менш цікаве. Теми будуть розкриватись не лише через лекції, а й через практичні завдання.

Також учасників медіашколи чекає розіграш прямого ефіру! Це чудова можливість для того, щоб закріпити нові знання. Це чудовий шанс сробувати себе на телебаченні. А можливо, це ще й змінить ваше життя!

Зареєструйтесь на подію, заповнивши анкету за посиланням.

Увага: кількість місць обмежена!

Посилання на подію