В «Минаї» гратиме ще один закарпатець

31 Липня 2019 06:14

Півзахисник з Мукачева Євген Русин – новий гравець «Минаю». Цього тижня він підписав угоду з нашим клубом.

Це перший професійний виклик у кар’єрі 23-річного Євгена. Закарпатець до цього часу грав лише на аматорському рівні у чемпіонаті області

– в ФК «Мункач» та ФК «Поляна» (Свалявський р-н), де провів останні два сезони.Євген – центральний півзахисник, хоч може зіграти і на фланзі. За нашу команду вже встиг провести три товариські ігри («Агробізнес», «Ужгород» та «Рух») та добре себе зарекомендував перед тренерським штабом команди.

Євген Русин починав займатися футболом в мукачівській ДЮСШ під керівництвом Імре Лендєла. Між іншим, колись грав за «Мункач» разом з нашим Анатолієм Нурієвим. В «Минай» же його запросив головний тренер Василь Кобін. «Він був на одній з ігор чемпіонату області, – розповів Євген. –  І після цього передзвонив мені та запропонував спробувати себе на найвищому рівні. Звісно, я погодився!».

Тепер Русин звикає до іншого статусу і готовий доводити своє місце в основі. «Звичайно, це зовсім інший рівень футболу, інші фізичні навантаження. Взагалі інколи морально важко усвідомити, де я знаходжуся, – зізнався Євген Русин. – Різниця дуже і дуже велика у порівнянні з командами, де грав раніше. Але потрохи починаю звикати. Адаптація пройшла добре і сподіваюся, що скоро покажу себе. Буду старатися, працювати і сподіваюся, що допоможу команді».

Євген Русин вже заявлений за нашу команду і цілком можливо, що скоро з’явиться на полі в матчах Першої ліги. Бажаємо успіху, Євгене!

Інформаційний департамент ФК «Минай»