У мережі з’явилася друга серія закарпатської стрічки “Не малі” (ВІДЕО)

13 Листопада 2018 09:03
Події зі столиці перекочовують на Закарпаття

Друга частина короткометражного художнього і Закарпатського серіалу “Не малі” отже: Оленка приїхала з Києва на канікули та живе у бабусі котра звикла жити сама та звикла до усталеного порядку речей. Дівчинка знову не розуміє дорослих навколо, від чого бажання стати дорослішою – більше. Омелько вигадує план на який не наважується піти, та Оленка з її дорослими амбіціями допомагає другу.

Сергійко з Дмитриком вигадують супер апарат для кидання водяними бомбами, а Ганнуся зупиняє їх з допомогою друзів. Два колоритні персонажі чи то контрабандисти, чи хтось інший не відомо. Хоча поза межами Закарпаття багато хто думає, що всі закарпатці контрабандисти.

Ще багато Закарпатського колориту та неймовірні краєвиди, а також музика Hudaki village band, Чаламади та Рокаша. Режисер – Слава Кошан Оператор – Владислав Сімонов Оператор дрона: Влад Янченко та його помічниця Анастасія Звукорежисери – Юрій Русяєв, Влад Величко Сценаристи: Ярослав Русанюк, Слава Кошан Продюсер: Катерина Русанюк Режисери монтажу: Влад Сімонов Слава Кошан Травень-вересень 2018 Нижнє Селище

Дивіться другу серію фільму тут

Першу серію фільму можна подивитися за посиланням.