Концерт заради життя проведуть в Ужгороді

20 Липня 2018 10:40

У серпні

У 2018 році виповниться 2 роки з моменту, коли халатність комунальників змінила життя 13-річної ужгородки Аніти Білей.

За ці два роки не тільки у Аніти, але й у її мами, рідних та друзів йде суцільна боротьба за відновлення працездатності лівої ноги. На щастя, лікарям вдалось зберегти від амутації ноги, які переламало під час падіння на Аніту дерева.

За ці два роки дівчина пережила не один десяток наркозів.

І сьогодні, заради збору коштів на довготривале, виснажливе і дороге за ціною лікування для Аніти Білей, відома закарпатська співачка Мирослава Копинець зайнялась організацією благодійного концерту.

До уваги читачів деталі, які пані Мирослава повідомила 0312.ua:

Концерт планується на середину серпня. Тривалість: 2 годиниМісце обирають під можливості та шукають спонсора для оплати залуВсі учасники співають безкоштовно. Їх наразі 7: Мирослава Копинець (етно), Крістіна Рішко (джаз), Ілона Барта (фортепіано), Сергій Савчук (акордеон,спів), Марися Лавра (академічний вокал-солістка філармонії), Катерина Дундук (академічний вокал), Надія Шикула (народний спів), Роман Мацкевич (сучасний гурт “День дощу”), Михайло Готра (молодіжний гурт “Breath Of Fate”)Запрошуються до участі і танцювальні гурти.Вести концерт зголосилась відома ведуча України Ольга ДонецькаФото, відео: Борис Корнієнко (“Голос Карпат”, Виноградів) та Василь Савка (“Карпатський Вавилон”)Журналісти – Василь Зубач, Сергій НосалюкТелеканал “Сіріус”, журналістка Олександра ТурановаВолонтери – Власта Негря, Катерина Легерда, Вікторія Швардак, Мар’яна Галайда.Для бажаючих допомогти фінансово

Р/р Картка Приватбанка: 4149 4996 4694 5558

Контактний номер: +38 (099) 737 1707 мама Анітки Оксана Білей