Футгандбол: На Закарпатті вперше проведуть товариський матч симбіозу двох видів спорту!

31 Жовтня 2017 09:54

У четвер, 2 листопада, у спорткомплексі «Юність» ужгородці зможуть побачити незвичну спортивну подію — поєднання футболу та гандболу у виконанні гравців ФК ​«Минай» та ГК «Карпати».

Один тайм футболісти гратимуть за правилами гандболу, інший відповідно гандболісти спробують активно застосовувати ноги.

Товариський матч проведуть о 17:30 у залі №1 спорткомплексу «Юність» між чоловічими командами ФК «Минай» та ГК «Карпати».

Варто зауважити, «Минай» наразі єдиний представник Закарпаття у футболі на всеукраїнській арені: команда перший рік виступає у аматорському чемпіонаті України. Натомість ГК «Карпати» грають у Першій лізі чемпіонату України.

Правила гри: матч складається з трьох частин або таймів. Перший – команди 15 хвилин грають в міні-футбол. Другий – команди також 15 хвилин грають в гандбол. Третій – футболісти кидають руками семиметровий, гандболісти ногами пробивають пенальті (по 5 спроб). За перемогу в кожному таймі присвоюється 1 очко.

Не пропусти подібне видовище! Буде цікаво!