Ігор Фартушок відповідатиме за взаємодію з полісменами та протидію корупції

25 Березня 2017 10:16

Міський голова обласного центру Закарпаття Богдан Андріїв 13 березня підписав розпорядження №88 “Про тимчасовий розподіл функціональних повноважень”.

Згідно з цим документом, в.о. заступника міського голови, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та запобігання і протидії корупції Ігор Фартушок координуватиме роботу управління економіки та підприємництва; управління містобудування та архітектури; управління правового забезпечення; відділу землекористування; відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку; відділу реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень; відділу реєстрації місця проживання; відділу взаємодії з правоохоронними органами та запобігання і протидії корупції. Деякі з цих функцій, як от взаємодія з правоохоронними органами, досі належали наразі відстороненому від виконання обов’язків Іштвану Цапу.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, Ігор Фартушок – екс-очільник Головного управління юстиції в Закарпатській області. На цю посаду він був призначений 14 травня 2014 року за квотою партії “Народний фронт”. З цієї посади він пішов на початку грудня 2015 року за результатом кулуарних домовленостей по формуванню широкої коаліції в Закарпатській облраді. І.Фартушок назвав те вільнення абсолютно безпідставним, точніше – за надуманими причинами. І дуже швидким, оскільки при вступі на роботу від нього відразу взяли заяву без дати на звільнення. І.Фартушок є членом ужгородського “Ротарі клубу”.